TechnologijaSpausdinti

 

 

Didžiuojamės, galėdami pristatyti iš pirmo žvilgsnio gana neįprastą masažo įrenginį „Aquamassage“ Lietuvos rinkai. Esame vienintelis ir įgaliotas kompanijos „AMI, Inc.“ produkcijos platintojas Lietuvoje nuo 2003 m.

 

Nuo 1988 m. kompanijos „AMI, Inc.“ steigėjas ir patentuoto įrenginio „Aquamassage“ išradėjas yra amerikietis David M. Cote bei iki šiol vienintelis šių įrenginių gamintojas visame pasaulyje. Palaipsniui „AMI, Inc.“ augo, daugeliui išsivysčiusių šalių pristatydama keistoką vandens masažo įrenginį, ir tapo sauso vandens masažo terapijos rinkos lydere.

 

Kiekvienas „AMI, Inc.“ produktas yra kruopščiai pagamintas ir sukurtas ilgam bei patikimam naudojimui. Šiandien „Aqua Massage“ sistemas išbandė milijonai žmonių įvairiose gydymo įstaigose, sanatorijose, reabilitacijos centruose, grožio salonuose, sporto klubuose ir net prekybos centruose daugiau nei 90-yje pasaulio šalių.

 

Jau keletą metų JAV gydytojai, manualinės terapijos specialistai ir įvairūs reabilitacijos centrai savo pacientams vis dažniau rekomenduoja unikalias „Aquamassage“ procedūras, neabejotinai turinčias gydomąjį poveikį. Klinikiniai tyrimai jau seniai įrodė, kad masažo terapija yra viena efektyviausių priemonių, kovojant su stresu ir gali apsaugoti nuo tolimesnių ligų išsivystymo kaip hipertenzija, širdies ligos, depresija ir pan. „Aquamassage“ vandens masažo įrenginiai sutelkia visus rankų masažo privalumus su gydomuoju šilumos poveikiu. Bendras šilumos ir vandens masažo poveikis gali padėti kovoti su:

– raumenų įtampa,

– dirglumu,

– miego sutrikimais,

– kraujotakos sutrikimais,

– skausmu,

– raumenų spazmais.

 

„Aqua Massage“ sistema vienija vandens ir šilumos terapijos bei įprasto masažo privalumus be įprastai tam reikalingo pasiruošimo ir laiko. Pacientui užtenka nusiauti batus ir tiesiog su drabužiais atsigulti po masažinio įrenginio gaubtu. Jau už keletos sekundžių pacientas pasijunta lyg būtų visiškai kitoje erdvėje. Skambant relaksacinei muzikai, ir tuo pačiu greitai ir efektyviai jis 10-15 min. masažuojamas vandeniu, bet nesušlampa! Tiesioginio kontakto vandeniu išvengiame dėka apsauginės plėvelės, kuri tuo pačiu suteikia aukščiau minėtą šilumos poveikį, nes vandens temperatūrą galima reguliuoti. Kiekvienas masažo įrenginys yra lengvai transportuojamas į bet kurią reikiamą vietą, eksploatacijai tereikia minimalaus 3-4 kvadratrinių metrų patalpos ploto. Aparato pajungimui nereikia jokio santechninio įvado.

„Aquamassage“ įrenginio vandens srovės stiprumas ir jos pulsavimo dažnumas nepriklausomai reguliuojamas pagal kiekvieno paciento jautrumą ir pageidavimus. Tuo pačiu, pats pacientas patogiu vieno mygtuko paspaudimu gali sustabdyti vandens purkštuvus jam pačiam žinomose problemiškose kūno vietose.

Moderni automatinė sistema „Body Profiler Control System“ leidžia įrenginio operatoriui lengvai užprogramuoti klientui skirtą masažo programą vieną kartą ir jau sekančio seanso metu tereikės vieno mygtuko paspaudimo, ir klientas bus masažuojamas taip, kaip ir praėjusį kartą (pvz., stipresne vandens pulsacija ir spaudimu nugaros srityje, bet silpnesne ties kaklo sritimi).

Įrenginio „Aquamassage“ priežiūra yra minimali – nereikalingas joks įrenginio valymas po seanso, nes klientas yra masažuojamas su drabužiais. Nereikalingi jokie masažo kremai ar pan. Vienintelis popierinis rankšluostis veidui yra tiesiog patogiai patraukiamas, ir įrenginys jau paruoštas sekančiam seansui. Unikalus išradimas sukurtas idealiai iki minimumo sumažinti procedūrų išlaidas ir suteikti puikų, aukščiausio lygio terapinį masažą.

– Suteikiama išskirtinė terapija.

– Rankų masažo ir terapinės šilumos seanso privalumai.

– Prevencinė priemonė kovai su streso sukeliamomis ligomis.

– Puikus atsipalaidavimo būdas.

– Vandens cirkuliacija įrenginyje uždara.

– Vieta įrenginio eksploatacijai minimali.

– Ypač mažos procedūros išlaidos.

Kontraindikacijos:

– Nerekomenduojama nėščioms moterims.

– Nenaudoti aromaterapijos pacientams, sergantiems astma ar epilepsija.


Parengė „Inframeda“ I.Į. pagal „ AMI, Inc.“ medžiagą.